C0805C121G5GACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0805C121G5GACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C121G5GACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C121G5GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C121G5GACTU
Opis
CAP CER 120PF 50V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0805C121G5GACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±2%
Grubość (maks.)
0,035" (0,88mm)