C0805C102J1GAC3124 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
1000 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805C102J1GAC3124
Numer produktu DigiKey
399-C0805C102J1GAC3124TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C102J1GAC3124
Opis
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)