C0805C102GAGECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
1000 pF ±2% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805C102GAGECAUTO
Numer produktu DigiKey
C0805C102GAGECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C102GAGECAUTO
Opis
CAP CER 0805 1NF 250V C0G 2%
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C102GAGECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), niska równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)