C0805C102F1GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0805C102F1GACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0805C102F1GACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0805C102F1GACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0805C102F1GACAUTO
Opis
CAP CER 0805
Szczegółowy opis
1000 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0805C102F1GACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±1%
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Napięcie - znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)