C0805C101K1GAC3083 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
100 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0805C101K1GAC3083
Numer produktu DigiKey
399-C0805C101K1GAC3083TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0805C101K1GAC3083
Opis
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)