C0603Y102K5RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-16497-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-16497-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-16497-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603Y102K5RACAUTO
Opis
CAP CER 1000PF 50V X7R 0603 AUTO
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603Y102K5RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Elektroda pływająca, miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)