C0603X474M3RACAUTO7411 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
TDK
0.47 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603X474M3RACAUTO7411
Numer produktu DigiKey
399-C0603X474M3RACAUTO7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X474M3RACAUTO7411
Opis
CAP CER 0603 470NF 25VDC X7R
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603X474M3RACAUTO7411 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)