C0603X473J4RECAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0603X473J4RECAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603X473J4RECAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603X473J4RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603X473J4RECAUTO
Opis
CAP CER 0603 47NF 16V X7R 5%
Szczegółowy opis
0.047 µF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603X473J4RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)