C0603X473J3RAC3182 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 2 588
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
0.047 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603X473J3RAC3182
Numer produktu DigiKey
399-C0603X473J3RAC3182TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X473J3RAC3182
Opis
CAP CER 0.047UF 25V X7R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603X473J3RAC3182 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)