C0603X471JAGACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0603X471JAGACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603X471JAGACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603X471JAGACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603X471JAGACAUTO
Opis
CAP CER 470PF 250V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 250V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603X471JAGACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)