C0603X470J5HACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0603X470J5HACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603X470J5HACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603X470J5HACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603X470J5HACAUTO
Opis
CAP CER 0603 47PF 50V ULTRA STAB
Szczegółowy opis
47 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X8R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603X470J5HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)