C0603X430J4HACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
43 pF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne X8R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603X430J4HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0603X430J4HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X430J4HACAUTO
Opis
CAP CER 0603 43PF 16V ULTRA STAB
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603X430J4HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)