C0603X390F1HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0603X390F1HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X390F1HACAUTO
Opis
CAP CER 0603 39PF 100V ULTRA STA
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
39 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603X390F1HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie, wysoka temperatura
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)