C0603X362G5JACAUTO | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | C0603X362G5JACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | C0603X362G5JACAUTO |
Opis | CAP CER 3600PF 50V U2J 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 21 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 3600 pF ±2% 50V Kondensatory ceramiczne U2J 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C0603X362G5JACAUTO Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Niski poziom ESL, miękkie zakończenie, niski współczynnik rozproszenia |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Tolerancja ±2% | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,034" (0,87mm) |