C0603X332J2RECAUTO
Numer produktu DigiKey
C0603X332J2RECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X332J2RECAUTO
Opis
CAP CER 3300PF 200V X7R 0603
Szczegółowy opis
3300 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603X332J2RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)