C0603X330G1HACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
33 pF ±2% 100V Kondensatory ceramiczne X8R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603X330G1HACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0603X330G1HACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X330G1HACAUTO
Opis
CAP CER 0603 33PF 100V ULTRA STA
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603X330G1HACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)