C0603X302J4JACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3000 pF ±5% 16V Kondensatory ceramiczne U2J 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KEMET U2J Dielectric MLCCs | Digi-Key Daily
C0603X302J4JACAUTO
Numer produktu DigiKey
C0603X302J4JACAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X302J4JACAUTO
Opis
CAP CER 3000PF 16V U2J 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603X302J4JACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie, niski współczynnik rozproszenia
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)