C0603X273G4JACAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
0.027 µF ±2% 16V Kondensatory ceramiczne U2J 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603X273G4JACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0603X273G4JACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X273G4JACAUTO
Opis
CAP CER 0603 27NF 16VDC U2J 2%
Standardowy czas realizacji przez producenta
37 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie, niski współczynnik rozproszenia
Tolerancja
±2%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)