C0603X270F5GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0603X270F5GACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X270F5GACAUTO
Opis
CAP CER FE 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603X270F5GACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)