C0603X223M8JAC7210 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
0.022 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne U2J 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603X223M8JAC7210
Numer produktu DigiKey
399-C0603X223M8JAC7210TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X223M8JAC7210
Opis
CAP CER 0603 22NF 10VDC U2J
Szczegółowy opis
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL, miękkie zakończenie, niski współczynnik rozproszenia
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)