C0603X222M4RECAUTO7411 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
2200 pF ±20% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0603X222M4RECAUTO7411
Numer produktu DigiKey
C0603X222M4RECAUTO7411-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X222M4RECAUTO7411
Opis
CAP CER 0603 2.2NF 16V X7R 20%
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603X222M4RECAUTO7411 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)