C0603X222J5RAC3181 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Udoskonalony
KYOCERA AVX
2200 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603X222J5RAC3181
Numer produktu DigiKey
C0603X222J5RAC3181-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X222J5RAC3181
Opis
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603X222J5RAC3181 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)