C0603X221K1RAC3123 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 4 001
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 46 115
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
220 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603X221K1RAC3123
Numer produktu DigiKey
399-C0603X221K1RAC3123TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X221K1RAC3123
Opis
CAP CER 220PF 100V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603X221K1RAC3123 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)