C0603X154M5RECAUTO jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 14 320
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
0.15 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C0603X154M5RECAUTO
Numer produktu DigiKey
C0603X154M5RECAUTO-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X154M5RECAUTO
Opis
CAP CER 0.15UF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603X154M5RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)