C0603X104K4RECAUTO | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C0603X104K4RECAUTO |
Opis | CAP CER 0603 0.1UF 16V X7R 10% |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 13 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.1 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C0603X104K4RECAUTO Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Prod. | Funkcje Miękkie zakończenie |
Seria | Parametry znamionowe AEC-Q200 |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Tolerancja ±10% | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |
Napięcie - znamionowe | Grubość (maks.) 0,034" (0,87mm) |