C0603X104J5RAC3190
Numer produktu DigiKey
399-C0603X104J5RAC3190TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603X104J5RAC3190CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603X104J5RAC3190DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603X104J5RAC3190
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.1 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603X104J5RAC3190 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)