C0603X102K5RECAUTO
Numer produktu DigiKey
399-14196-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-14196-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-14196-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603X102K5RECAUTO
Opis
CAP CER 1000PF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603X102K5RECAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)