Ilustracja dla C0603X102K1RAC31217042 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603X102K1RAC31217042
Numer produktu DigiKey
399-C0603X102K1RAC31217042TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603X102K1RAC31217042
Opis
1000PF 100V
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)