C0603W222KCRACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0603W222KCRACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603W222KCRACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603W222KCRACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603W222KCRACTU
Opis
CAP CER 2200PF 500V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603W222KCRACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niska równoważna indukcyjność szeregowa (ESL), zakończenia miękkie, wysokie napięcie, ArcShield™
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)