C0603T474K8RALTU
Numer produktu DigiKey
399-C0603T474K8RALTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603T474K8RALTU
Opis
CAP CER 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603T474K8RALTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
COTS
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)