C0603T471F5GBLTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
470 pF ±1% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603T471F5GBLTU
Numer produktu DigiKey
399-C0603T471F5GBLTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603T471F5GBLTU
Opis
CAP CER 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603T471F5GBLTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±1%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)