C0603T104K5RCL38847212 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 5 288
Arkusz danych
0.1 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603T104K5RCL38847212
Numer produktu DigiKey
C0603T104K5RCL38847212-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603T104K5RCL38847212
Opis
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)