C0603S181K1RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0603S181K1RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603S181K1RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
C0603S181K1RACAUTO
Opis
FAILOPENSMD180.PF 100V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
180 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603S181K1RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Elektroda pływająca
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)