C0603H472J5GACTU
Numer produktu DigiKey
399-17604-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-17604-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-17604-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603H472J5GACTU
Opis
CAP CER SMD 0603 4700PF 5% COG 5
Standardowy czas realizacji przez producenta
46 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603H472J5GACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 200°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL, wysoka temperatura
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)