C0603C473K5RAC7082 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 28 454
Arkusz danych
0.047 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
cut-tape-render
C0603C473K5RAC7082
Numer produktu DigiKey
399-C0603C473K5RAC7082TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C473K5RAC7082
Opis
CAP CER 0.047UF 50V X7R 0603
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C473K5RAC7082 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Prod.
Współczynnik temperaturowy
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)