C0603C473J3RAC7411 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | C0603C473J3RAC7411 |
Opis | CAP CER 0.047UF 25V X7R 0603 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 14 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 0.047 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | C0603C473J3RAC7411 Modele |
Kategoria | Napięcie - znamionowe |
Prod. | Współczynnik temperaturowy |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Zastosowania |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Pojemność | Obudowa / skrzynia 0603 (1608 metryczne) |
Tolerancja ±5% | Rozmiar / wymiar 0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.) |