C0603C473J3RAC7411
Numer produktu DigiKey
399-C0603C473J3RAC7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603C473J3RAC7411CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603C473J3RAC7411DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603C473J3RAC7411
Opis
CAP CER 0.047UF 25V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.047 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C473J3RAC7411 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)