C0603C472J5RACAUTO7411
Numer produktu DigiKey
399-C0603C472J5RACAUTO7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C472J5RACAUTO7411
Opis
CAP CER 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4700 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C472J5RACAUTO7411 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)