C0603C393M5RACTU jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 25 649
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 10 108
Arkusz danych
Bezpośrednie
Knowles Syfer
Knowles Syfer
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
Odpowiednik parametryczny
Murata Electronics
0.039 µF ±20% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
cut-tape-render
C0603C393M5RACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0603C393M5RACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C393M5RACTU
Opis
CAP CER 0.039UF 50V X7R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C0603C393M5RACTU Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)