C0603C333K1RAC3121
Numer produktu DigiKey
399-C0603C333K1RAC3121TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C333K1RAC3121
Opis
CAP CER 0.033UF 100V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.033 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)