C0603C332K5RAC7411 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 17 472
Arkusz danych
3300 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
cut-tape-render
C0603C332K5RAC7411
Numer produktu DigiKey
399-C0603C332K5RAC7411TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C332K5RAC7411
Opis
CAP CER 3300PF 50V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C332K5RAC7411 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)