C0603C332K5GAC3020
Numer produktu DigiKey
399-C0603C332K5GAC3020TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C332K5GAC3020
Opis
CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)