C0603C301J1GACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0603C301J1GACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C301J1GACAUTO
Opis
CAP CER 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
300 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C301J1GACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Napięcie - znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)