Arkusz danych
27 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603C270J5GAC3190
Numer produktu DigiKey
399-C0603C270J5GAC3190TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C270J5GAC3190
Opis
CAP CER 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C270J5GAC3190 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Niski poziom ESL
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Tolerancja
±5%
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Napięcie - znamionowe
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)