C0603C270F1GACTU
Numer produktu DigiKey
399-C0603C270F1GACTUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603C270F1GACTUCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603C270F1GACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603C270F1GACTU
Opis
CAP CER 27PF 100V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
C0603C270F1GACTU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Niski poziom ESL
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)