C0603C223K4RAC9109 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
0.022 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
cut-tape-render
C0603C223K4RAC9109
Numer produktu DigiKey
399-C0603C223K4RAC9109TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C223K4RAC9109
Opis
CAP CER 0.022UF 16V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)