C0603C223J3RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0603C223J3RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-C0603C223J3RACAUTOCT-ND - Taśma cięta (CT)
399-C0603C223J3RACAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
C0603C223J3RACAUTO
Opis
CAP CER 0.022UF 25V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF ±5% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C223J3RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,034" (0,87mm)