C0603C222K8RACAUTO
Numer produktu DigiKey
399-C0603C222K8RACAUTOTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C222K8RACAUTO
Opis
CAP CER 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 pF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C222K8RACAUTO Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)