Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 20 708
Arkusz danych
2200 pF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
C0603C222K5RAC3190
Numer produktu DigiKey
399-C0603C222K5RAC3190TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C222K5RAC3190
Opis
CAP CER 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C0603C222K5RAC3190 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)