C0603C222K1RAC31217042 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
2200 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
cut-tape-render
C0603C222K1RAC31217042
Numer produktu DigiKey
399-C0603C222K1RAC31217042TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C0603C222K1RAC31217042
Opis
CAP CER 2200PF 100V X7R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)